LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Turpi s’ka brirë”/ Ish-kreu i PD-së mesazh të fortë Ramës dhe Bashës

14 Dhjetor 2019, 09:37, Politikë CNA
“Turpi s’ka brirë”/ Ish-kreu i PD-së mesazh të

Ish-kryetari i Partisë Demokratike në Durrës, Osman Stafa ka reaguar në lidhje me situatën pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit.

Në një postim në rrjetet sociale, Osman Stafa i ka drejtuar mesazhe të forta si kreut të PD-së, Lulzim Basha, po ashtu edhe kryeministrit Edi Rama.

Gjithashtu, Stafa ngre dyshime në lidhje me përgjegjësit e katastrofës së 26 nëntorit, për të cilën fajëson vetëm tërmetin.

?Turpi s?ka brirë

Ai ka mendim, veprim dhe emër?

Edi Rama, aktrimi juaj se shëron dhimbjen e qytetit tim.

Lulzim Basha, qetësia dhe durimi yt as gjumin sma trazon! DHimbja ime është më e fortë se repsketi për ty.

Kjo dhimbje se ka emrin tërmet?!?-shkruan Osman Stafa në një postim në rrjetet sociale./ CNA.al

Lajmet e fundit nga