LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nga gishti i mesit i Ramës, tek sherri i Kryemadhit me Vasilin/ Plas gallata në rrjetet sociale

13 Dhjetor 2019, 14:02, Politikë CNA

Ngjarjet politike të ditëve të fundit nuk u kanë shpëtuar syrit të faqeve të humorit. Përtej debateve të ashpra që kanë ngjallur zhvillimet politike, faqet e humorit i kanë kthyer në meme duke shkaktuar të qeshura në rrjet.

Duke filluar nga veprimi i kryeministrit Edi Rama, i cili tregoi gishtin e mesit në sy të fëmijëve deri tek sherri i mbrëmshëm midis kryetares së LSI Monika Kryemadhi dhe gazetares Eni Vasili për të vijuar më tej me tërmetin e 26 nëntorit.

Përveç humorit nuk ka munguar ironia dhe sarkazma. Për më tepër shihni galerinë me fotot e mëposhtme.

 

Lajmet e fundit nga