LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ti je e imja përgjithmonë”/ Këngëtari i dedikon fjalët më të bukura bashkëshortes së tij

30 Qershor 2019, 15:13, Lifestyle CNA
“Ti je e imja përgjithmonë”/ Këngëtari i dedikon

Këngëtari me famë botërore Justin Bieber po shijon suksesin e projektit të tij më të fundit me Chris Brown, ?Don?t check on me?.

Menjëherë pas publikimit të këngës, fansat filluan të aludonin se kjo këngë i ishte kushtuar ish-të dashurës së tij, këngëtraes Selena Gomez.

Por Justin i ka hedhur të gjitha poshtë pasi ditën e sotme ka bërë njkë postim në Instagram, ku i dedikon bashkëshortes së tij Hailey Baldwin.

Përkrah fotos romantike, Justin shkruante: ?Këto janë momentet për të cilat jetoj? koha e kaluar me ty më freskon shpirtin. Ti je e imja dhe unë jam i yti. Përgjithmonë!?.

Në këtë mënyrë Justin ka treguar sërish se ai është i fokusuar vetëm tek Hailey dhe se Selena nuk është më pjesë e jetës dhe mendimeve të tij.

 

 

 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Lajmet e fundit nga