LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas ndarjes nga kolumbiani/ Dafina Zeqiri në një romancë dashurie me DJ e njohur

30 Qershor 2019, 14:25, Lifestyle CNA
Pas ndarjes nga kolumbiani/ Dafina Zeqiri në një romancë dashurie

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një nga personazhet që është përfolur shumë për jetën e saj private.

Për dy vite me radhë ajo pati një lidhje me një djalë kolumbian, me të cilin shpesh udhëtonte dhe ngarkonte foto të ndryshme në rrjetet sociale.

Por e gjitha kjo mori fund me një status ku Dafina zbuloi se ishte beqare.  Burime për ?iconstyle.al? bëjnë me dije se këngëtarja po jeton një histori romantike me DJ Geek.

Duket se marrëdhënia e tyre ka kaluar në diçka më tepër sesa shoqërore.DJ Geek madje e shoqëronte këngëtaren në xhirimet e klipit të saj më të fundit ?Desole?.

 

 

 

A post shared by DJ GEEK (@djgeek) on

Lajmet e fundit nga