LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Moderatorja bën “xing” me Rihannën/ Shfaqen të dyja me të njëjtin fustan

30 Qershor 2019, 14:48, Lifestyle CNA
Moderatorja bën “xing” me Rihannën/ Shfaqen të dyja

Rihanna është një frymëzim mode për çdo vajzë të re. Në çdo dalje të saj ajo kujdeset që të marrë të gjithë vëmendjen.

Së fundi ajo ka hapur një linjë të saj të modës dhe ylli nga Barbados po shijon sukseset që po përfiton nga ky biznes.

Para pak kohësh Rihanna solli modelin më trendy të fustanit saten, që është me rrudha në pjesët anësore.

Ky trend menjëherë u përqafua nga shumë vajza të famshme të cilat donin ta kishin patjetër në gardërobën e saj.

Një ndër to ishte dhe moderatorja Liberta Spahiu e cila u shafq me të njëjtin model fustani por me një ngjyrë tjetër.

 

 

 

 

A post shared by Liberta Spahiu (@libertaspahiu) on

 

Lajmet e fundit nga