LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Shenjat më joshëse të zodiakut/ Ju bëjnë për vete me një të kërcitur të gishtave

29 Mars 2019, 21:00, Aktualitet CNA
Shenjat më joshëse të zodiakut/ Ju bëjnë për vete

Të lindurit e kësaj shenje digjen në flakë për partnerin e tyre. Edhe pse kanë një reputacion që i bën të njihen si manipulues dhe egocentrikë, kur e duan partnerin do të bëjnë çdo gjë që ai të ndjehet mirë me ta. Luani nuk mund ta ndajë dashurinë nga intimiteti, të dyja janë pjesë që plotësojnë njëra-tjetrën për të, ndaj dhe e ka të vështirë të qendrojë pa e joshur partnerin.

Të lindurit e kësaj shenje janë shumë sensualë dhe kanë një jetë intime shumë të kënaqshme. Atyre u pëlqen shumë kontakti fizik me partnerin. Kjo duke filluar nga prekjet e dorës deri tek seksi. Gjithesi duhet shumë mundim për të kënaqur pritshmëritë e kësaj shenje.

Binjakët

Ata i adhurojnë lojrat intime me partnerin, mund të jetë një lojë mendore apo një bisedë e nxehtë, apo dhe një lojë me role. Janë joshës nga natyre dhe  bëjnë për vete çdokënd me hijeshinë e tyre./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga