LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Është i gjithi fasadë e propagandë"/ LSI sulmon Veliajn

5 Dhjetor 2018, 17:25, Aktualitet CNA
“Është i gjithi fasadë e propagandë"/ LSI sulmon

Për ish-ministren e Integrimit, Klajda Gjoshën, kryebashkiaku Erion Veliaj  është vetëm fasadë dhe propagandë.

Në një intevistë për Bw, Gjosha tha se Veliajt nuk i interesojnë problemet e vërteta të qytetit por vetëm fitorja.

?Ajo çka realisht bën Veliaj është fasada dhe propaganda politike, atij nuk i interesojnë aspak problemet me të cilat përballen njerëzit..

Veliaj s?do tja dijë për njerëzit, por vetëm për fitoren e radhë. Pavarësisht fasadës së tij këtë herë Veliaj do mundet shumë lehtë, pasi njerëzit arrijnë ta shohin se çfarë është duke bërë.?- u shpreh ish-ministrja./CNA.al

Lajmet e fundit nga