LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këta janë gënjeshtarët më të mëdhenj të horoskopit

5 Dhjetor 2018, 21:45, Aktualitet CNA
Këta janë gënjeshtarët më të mëdhenj të

Personat e lindur nën shenjën e Demit janë shumë të fortë dhe të vendosur,por mbi të gjitha ata mbrojnë lirinë dhe pavarësinë e tyre. Atyre nuk u pëlqen që të tjerët të dinë gjërat e tyre personale dhe nuk tregojnë asgjë,kjo i shëndrron në një nga shenjat më mashtruese të horoskopit. Ata duan gjithnjë që të jenë në kontroll të jetës së tyre si dhe në kontroll të hapësirës personale.

Luani është një shenjë zjarri shumë potente dhe me shumë personalitet,Ai është i pavarur dhe me shumë temperament,në të njëjtën kohë edhe shumë i dashur. Pikërisht temperament i tij është ai  që e detyron të gënjejë herë pas here, luani gënjen sidomos kur rrezikon diçka.Ai mund edhe të manipulojë të tjerët për të arritur qëllimin e tij.

Binjakët

E dinë të gjithë, binjakët janë shenjë me dy fytyra, ndonjëherë pikërisht kjo i detyron të gënjejnë,pasi nuk janë të qartë me  veten si dhe me qendrimet e tyre. Ata nuk gënjëjnë gjithnjë me qëllim. Me ta duhet të kesh thjesht pak durim,nuk janë aq të këqinj sa duken./Cna.al

 

Lajmet e fundit nga