LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbulohet autori i vrasjes se 18-vjeçarit në Greqi

5 Dhjetor 2018, 15:39, Aktualitet CNA

Janë zbuluar detaje të reja nga vrasja e 18-vjecarit shqiptar mbrëmë në Kavala të Greqisë.

Mësohet se Marios Isa nga Leskoviku është vrarë nga një bashkëmoshatar, i cili ka pranuar krimin në polici.

Raportohet se viktima dhe autori ishin shokë të vjetër dhe pas largimit nga  kafja janë zënë mes tyre për motive që ende nuk bëhen të ditura. Autori ka thënë se nuk donte t?a vriste, por  ndodhi gabimisht./CNA.al

Lajmet e fundit nga