LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E vutë re Photoshop-in e çuditshëm në foton e fundit të motrave Kardashian?

26 Shtator 2018, 21:45, Aktualitet CNA
E vutë re Photoshop-in e çuditshëm në foton e fundit

Kur flasim për familjen më të njohur, atë Kardashian, sigurisht që imagjinojmë foto perfekte dhe të punuara me mjeshtëri me Photoshop.

Por një foto e fundit e e promos së show-t ?Keeping Up With the Kardashians?, tregon dështimin më të madh që kemi parë ndonjëherë në fotot e tyre.

Dhe shikojeni me vëmendje. Vini re ndonjë gjë që nuk shkon në këtë foto?

Ok, e dimë që po ju lodhim dhe po jua themi.

Në të vërtetë, Kim dhe Kourtney janë shumë të shkurtra, sidomos në krahasim me Khloe-n. Lartësitë e tyre janë: Kourtney, 1,52 m; Kim, 1,59 m; dhe Khloé, 1,77 m.

 

Lajmet e fundit nga