LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ai ka këngën e 5-të më të dëgjuar në botë/ Mësoni se për cilin këngëtar shqiptar bëhet fjalë

26 Shtator 2018, 21:15, Aktualitet CNA
Ai ka këngën e 5-të më të dëgjuar në

Ai është një prej reperëve më të famshëm shqiptarë i cili ka fituar dhe famë ndërkombëtare.

Gashi tashmë mund të themi se është artist i afirmuar duke u bërë pjesë e labelit të Jay Z.

Hiti i tij më i fundit ?Creep on Me? në bashkëpunim me French Montana dhe Dj Snake ka qenë me të vërtet një sukses i jashtëzakonshëm, dhe këtë e ka treguar mjaft qartë dhe reagimi i publikut.

Dhe së fundmi duket se ky bashkëpunim ka shënuar dhe një sukses tjetër, duke u renditur e 5-a në këngët më virale të momentit në të gjithë botë.

Sigurisht që reperi e ka ndarë suksesin e tij me fansat në Instagram me anë të fotove e videove ku i falenderon ata për të gjithë suportin që i kanë dhënë.

Lajmet e fundit nga