LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-skandali i komandantit të Sarandës/ Berisha i referohet CNA.al

19 Shtator 2018, 20:03, Aktualitet CNA

CNA.al pak më parë publikoi ekzskluzivisht një video ku dukej komandati i Kufirit Sarandë, Përparim Xhaferri, teksa merrte një valle me disa qytetarët dhe mes tyre një qingj.

Pas videos së CNA.al, ka reaguar ish-kryeministri Sali Berisha, i cili pasi ka shpëndarë lajmin, shkruan ?Narkodrejtorët e Kallam Dëshatkut në Sarandë kanë për kriminel dhe bandit “qingjin”?.

Më poshtë postimi i plotë i Berishës:

Narkodrejtorët e Kallam Dëshatkut në Sarandë kanë për kriminel dhe bandit “qingjin”!

Lexoni artikullin dhe shikoni videon e gazetarit investigativ! sb

Video-ekskluzive/ Ja si zhgërryhen komandanët e Fatmir Xhafajt

Muajt e fundit Shqipëria ka shënuar bilanc tragjik viktimash, si pasojë e ekzekutimeve, autorët e të cilëve ende nuk janë nuk janë identifikuar.
Nga veriu në jug, qytetarë ndjehen të rrezikuar, por për policinë e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, duket se gjithçka shkon vaj.
Në videon e siguruar nga CNA.al, duket komandati i Kufirit Sarandë, Përparim Xhaferri, teksa ?ushtron detyrën?.
Me muzikën e ngritur në qiell, qytetarë që e shoqërojnë, një qengj i bardhë që vjen vërdallë, Xhaferri bën instruktorin e valles, duke i mësuar ata se si të ndjekin ritmin e tij.
?Unë do të them fjalët, juve do t?i përsërisni?,- thotë Xhaferri, duke mbajtur një shkop në dorë, njësoj sikur të tundte një shami në valle./ CNA.al
Për më shumë shihni videon e mëposhtme

Lajmet e fundit nga