LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Drake dërgon në gjykatë fansen e fiksuar pas tij!

19 Shtator 2018, 22:00, Aktualitet CNA

Reperi i hitit ?In My Feelings? ka paditur një grua me emrin Layla Lace, pasi kjo e fundit e akuzon Drake se e ka përdhunuar dhe për këtë arsye, ajo mbeti shtatzënë. 31-vjeçari, ka listuar një sërë akuzash ndaj saj, si mashtrim, shpifje dhe prishje të gjendjes emocionale.

Reperi i hitit ?God?s Plan? u shpreh në Gjykatë se u takua për herë të parë me Lace në shkurt të vitit 2017 në Manchester, gjatë turit të tij ?Boy Meets World Tour? në Angli.

Drake pranoi se ata kishin kryer marrëdhënie seksuale pas koncertit dhe nënvizoi se Layla ishte shumë e lumtur për këtë fakt, madje kishte realizuar edhe seks oral për reperin.

Lajmet e fundit nga