LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Harrojeni Nicole Kidman!/ Ajo ka një rival të ri për duartrokitjen e çuditshme

19 Shtator 2018, 21:15, Aktualitet CNA

Në vitin 2017, aktorja e famshme e ?Hollywood?-it Nicole Kidman mori vëmendjen e të gjithëve në ndarjen e çmimeve ?Oscar?. Nuk ishte veshja ajo që bëri që të gjithë sytë të ktheheshin nga ajo, por ishte duartrokitja e veçantë që bënte.

E tani historia përsëritet, por këtë herë nuk është Nicole. Këtë radhë vëmendjen e ka marrë aktori i famshëm Antonio Banderas. Ky i fundit ishte i pranishëm në ndarjen e çmimeve ?Emmy Awards?, ku qëndronte i ulur në karrigen e tij dhe ndiqte eventin.

Whaaat is this clap from Antonio Banderas? #Emmys pic.twitter.com/5wawlS0RVJ

? Siobhan Morris (@siomo) September 18, 2018

Lajmet e fundit nga