LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ditë më parë i nxorën fotot nudo/ Sot Kendall i publikon vetë

19 Shtator 2018, 20:45, Aktualitet CNA

Modelja e Victoria?s Secret gjeti para disa ditësh fotot e saj nudo të shpërndara online, pas një seti fotografik që kishte realizuar me Russel James. Ajo që dihet është se kompjuteri në të cilin fotot ishin të ruajtura ishte vjedhur e kështu e gjithë kjo u bë e mundur.

Por mesa duket Kendall nuk i intereson fare kjo, madje për kënaqësinë e të gjithë ndjekësve të saj në Instagram ajo ka hedhur vetë një foto nudo të saj, teknikisht nudo.

Fotoja e tregon atë duke qëndruar para një pasqyre topless ku duken dhe linjat perfekte të modeles. Gjithashtu edhe një video mund të shihet në profilin e saj në Instagram por ndryshe nga fotoja, në video mban veshur të brendshme të tejdukshme. Përshkrimi që i ka dhënë Kendall poshtë postimeve është: ?Teknikisht ky është vetëm busti im?.

 

 

 

technically this is just my torso…

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Lajmet e fundit nga