LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Jeta e Kate Middleton para se të bëhej një dukeshë

19 Shtator 2018, 20:30, Aktualitet CNA

Kate Middleton ka qenë një princeshë perfekte që kur u martua me William në vitin 2011. Por para se të martohej dhe të bëhej Dukesha e Kembrixhit ishte një vajzë shumë normale.

Bënte pazarin me një triko me kopsa, shijonte jetën e natës me miqtë, kalonte pushime verore fantastike. Sigurisht, me prejardhje nga një familje e pasur dhe e lidhur me princin do të thotë se nuk ishte saktësisht si kushdo tjetër, por fotot e saj të vjetra tregojnë jetën e Kate para se të hynte në familjen mbretërore.

 

Lajmet e fundit nga