LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Soni godet me lëvizjen e rradhës/ Rikthen PlayStation

19 Shtator 2018, 21:45, Aktualitet CNA

Sony do të risjellë PlayStation-in e parë që ka nxjerrë në shitje, por kësaj radhe në miniaturë.

PlayStation Classic do të ketë një çmim prej 100 eurosh dhe do të jetë i disponueshëm duke nisur nga data 3 dhjetor.

Lajmet e fundit nga