LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtypi i ditës, 30 tetor 2017

30 Tetor 2017, 07:23, Aktualitet CNA

Këto janë disa prej titujve kryesorë të shtypit të shkruar për ditën e sotme datë 30 tetor 2017:

Gazeta ?Albanian Free Press? ka si titull kryesorë ?Rama dhe ?idiotësitë? e medias shqiptare?, ndërkohë vijon me një tjetër titull ?Zbulohet raporti pas kontrollit në banesë: Saimir Tahiri kishte grisur librin ?Kurbani?.

?Gazeta Shqiptare? hapet me titullin ?Ndihma ekonomike, si mund ta përfitoni?. Një tjetër titull i kësaj gazete vijon ?Integrimi, Rama: Ju luta opozitës por më akuzuan, s?kanë ide për të ofruar?.

?Standard? hapet me titullin ?Çfarë fshihet pas çështjes ?Tahiri? dhe presionin ndaj Prokurorisë?. ?Raporti sekret i BE: Shqipëria, një nga vendet me prodhimin më të madh të drogës? është një tjetër titull i kësaj gazete.

E përditshmja sportive ?Gazeta Gol? hapet me titullin ?Vllaznia me Gjokën dhe Hasani ndal Kukësin?, ndërsa një tjetër titull vijon ?Flamurtari rikthen Partizanin te disfata, merr vendin e tretë?./ CityNews

Lajmet e fundit nga