LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Këngëtarja nxjerr shtëpinë e saj në shitje për 13 milionë

29 Tetor 2017, 21:30, Aktualitet CNA

Këngëtarja Rude Boy posedon prona të shumta në LA dhe Barbados, por ka marrë me qira këtë apartament në Nju Jork për katër vitet e fundit. Apartamenti i mrekullueshëm është një masiv prej  4,660 metra katror.

Rihanna, 29 vjeç, kishte marrë  me qira apartamentin nga modeli francez Antoine Verglas për 50,000 dollarë në muaj që kur u transferua në Nju Jork nga LA në vitin 2013.

Këngëtarja  e bukur krenohet me katër dhoma gjumi, tre banjo me madhësi të plotë, një suitë dhe një tarracë të mbuluar me pamje mahnitëse të horizontit të Nju Jorkut.

Apartamenti është në shitje për 13 milionë./CityNews

Lajmet e fundit nga