LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Bebet e adhurueshme që ngjasojnë me yjet e muzikës

29 Tetor 2017, 21:20, Aktualitet CNA

Personazhet e famshme gjithashtu kanë kopjet e tyre në botë si të gjithë ne. Por këtë rradhë do ju tregojmë kopjet e tyre, por bebe. Ngjasojnë nga mimikat, flokët, ngjyrat dhe madje dhe në strukturën e fytyrës. Hidhini një sy fotove.

Chris Evans

Bruce Lee

Boris Johnson

Donald Trump

Michael Jackson

Jon Bon Jovi

Harry Styles

Ben Stiller/CityNews

Lajmet e fundit nga