LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fotot që tregojnë se gjyshërit tanë kanë qënë më të bukur se ne

29 Tetor 2017, 21:00, Aktualitet CNA

Ne shpesh i konsiderojmë gjyshërit tanë si shumë të prapambetur. Ata do mbeten gjithmonë gjyshërit tanë pavarësisht si duken, dhe janë më të zgjuar në realitet. Por përsëri mendojnë se Facebook është një libër shënimesh.

Jeta e tyre ka qënë e vështirë, por dhe e bukur në disa raste. Atëherë atyre nuk kanë menduar për Facebook si ne tani. Kemi mbledhur disa foto të gjyshërve më të bukur dhe më të mirë të shumë kohëve më parë./CityNews

Lajmet e fundit nga