LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fotot më qesharake që janë kapur në aeroport

29 Tetor 2017, 16:40, Aktualitet CNA

Aeroportet janë janë vendi i përsosur ku mund të testoni durimin e njerëzve dhe të shikoni kalimin e çdo lloji të personalitetit dhe udhëtarit të gjallë. Kamerat e sigurimit, apo dhe aparatet e njerëzve kapin në foto njerëzit dhe gjestet e tyre që bëjnë në aeroport. Veshjet, sjelljet apo dhe fjalët e njerëzve shikohen nga të gjithë teksa presin rradhën për të hyrë në aeroplan.

Pa marrë parasysh dallimet tona kulturore, ky koleksion i jashtëzakonshëm i udhëtarëve të aeroportit do t’ju njohë me njerëzimin tonë të përbashkët, në të mire dhe në  të çmendur./CityNews

Lajmet e fundit nga