LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Plagosi me thikë 27-vjeçarin / Arrestohet pronari i biznesit

29 Tetor 2017, 15:41, Aktualitet CNA

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një lokal në zonën e quajtur “Qafa e Koshovicës”, rë Fierit, ku një 27-vjeçar është qëlluar me mjete prerëse.

Polica ka arrestuar Albert Myrtajn, si autorin e dyshuar të ngjarjes.

Sipas Albert Myrtajt, 27-vjeçari S.Ç., i ka ngacmuar punonjësen e lokalit, e kjo ka bërë që ai të reagojë dhe sulmojë atë me mjete prerëse. I plagosuri është dërguar me urgjencë në spitalin e Fierit, ku ndodhet nën kujdesin e bluzave të bardha.

Polica po heton për zbardhjen e plotë zë ngjarjes. /CityNews

Lajmet e fundit nga