LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Shihni cilin personazh përfaqëson modelja shqiptare për Halloween

29 Tetor 2017, 13:51, Aktualitet CNA

Modelja e njohur Xhesika Berberi ka vendosur prej kohësh të jetojë disa vite larg Shqipërisë, sëbashku me miken e saj dhe modelen Androla Dushi.

Ishim mësuar që në çdo foto të Xhesikës ta shihnim shumë casual dhe të veshur krejt lirshëm, me rroba sportive.

Së fundmi ajo shfaqet shumë sensuale dhe me një stil krejtësisht ndryshe.

Ajo na shfaqet e veshur si një stjuardesë me floket bjonde të shtrira dhe një kapele të bardhe mbi kokë.

Festa e Halloween-it është duke afruar dhe nëse do të jetë ky ndoshta personazhi me të cilin do të vetëpërfaqësohet Xhesika Berberi kjo mbetet për tu parë. /CityNews

Lajmet e fundit nga