LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Seks dhe drogë në krye të detyrës/ Marina Britanike shkarkon 9 oficerë të nëndetëses nukleare (Foto)

29 Tetor 2017, 14:40, Aktualitet CNA

Marina Britanike ka shkarkuar 9 marinarë, të cilët ishin caktuar të kryenin shërbimin pranë një nëndetëse nukleare, pasi rezultuan pozitivë në testin se nëse kishin konsumuar lëndë narkotike gjatë detyrës, apo jo.

Grupi hetimor pretendojnë se lëndën narkotike ata e kanë marrë gjatë festave të ndryshme, ndërkohë që nëndetësja ishte e ankoruar në SHBA për të marrë disa mbushje nukleare. Madje sipas tyre një nga oficerët ka pranuar se në këto festa kryheshin edhe marrëdhënie seksuale.

Lajmet e fundit nga