LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Shikoni “Strefien” që po rritet

29 Tetor 2017, 14:30, Aktualitet CNA

Në një postim në rrjetet sociale, këngëtarja Nora Istrefi ka publikuar një foto ku duket vajza e saj Rene, por në formatin ?Bon Bon?, një Era Istrefi e vogël.

Nora e ka shkaruar se Rene është ?my bonbon?, e ndërsa vajza duket e veshur me një pellush rozë dhe me sytë të lyer rozë gjithashtu.

Mesa duket Nora dëshiron që vajza e saj të ndjekë rrugën e teze Erës dhe të bëhet një këngëtare e dëgjuar në tregun ndërkombëtar. /CityNews

Lajmet e fundit nga