LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nga striptiste në këngëtare/ Fejohet me milionerin

29 Tetor 2017, 21:10, Aktualitet CNA

Carli B këngëtarja që u bë e famshme me kënëgën ? Bodack Yellow? e cila mbizotëroi në listat amerikane sapo u fejua me këngëtarin milioner të grupit ?Migos?. Offset i propozoi gjatë kohës që Carli po këndonte, ai u ul në gjunjë, dhe reagimi i këngëtares ishte shumë emocionues.

Ajo nuk po e besonte dhe vetëm hidhej, derisa i tha po. Propozimi u kap në video dhe ka bërë xhiron e rrjetit. Më pas këngëtarja postoi në Instagram një mesazh shumë emocionues, pasi pranoi propozimin për martesë./CityNews

Lajmet e fundit nga