LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Infermieri shtiret se vuan nga alergjia/ Surprizon kolegen

29 Tetor 2017, 22:00, Aktualitet CNA

Infermieri Tom shtiret se është sëmurur nga alergjia dhe vjen në spitalin ku punon me një ambulancë. Për një arsye shumë speciale.  Tom dhe Lauren janë infermierë në të njëjtin spital dhe gjithashtu janë të dashur me njëri tjetrin. Ndërsa Lauren ishte e shqetësuar për gjëndjen e tij shëndetësore, Tom po mendonte castin që do ti propozonte për martesë. Shikoni videon për më shumë./CityNews

Lajmet e fundit nga