LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fituan 100 milionë lekë/ Ja si po i shpenzojnë paratë Danieli dhe Fotinija

20 Shtator 2017, 20:22, Lifestyle CNA

Fituesit e edicionit të 9-të të Big Brother Albania kanë treguar se si po i shpenzojnë paratë e fituara në spektaklin aq shumë të ndjekur nga publiku.

Pak kohë më parë ata nuk i kishin marrë ende paratë nga produksioni.

Ndërkohë që tashmë ata kanë filluar jetën jashtë dhe së fundmi kanë marrë dhe paratë.

Në një foto të Danjelit shkruan ?Biznesi është bisnes?, teksa duket jashtë një lokali dhe flet në telefon.

Duket se Danieli dhe Fotini kanë në plan një biznes dhe e kanë mëse të qartë se si do t?i shpenzojnë paratë. /Citynews

Lajmet e fundit nga