LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sulmohet Shefi i Pikës Kufitare në Vlorë

16 Gusht 2017, 07:06, Aktualitet CNA

Gjatë mbrëmjes së djeshme disa persona kanë goditur me sende të forta shefin e Stacionit të Pikës Kufitare Triport, në Vlorë.

Sipas të dhënave akoma nuk është gjetur nga policia identiteti i personave që sulmuan. Shtetasi S.C., 49 vjeç është transportuar për në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur afër banesës së tij gjatë kohës që nuk ishte në detyrë dhe nuk dihet nëse sulmi ka ndodhur për shkak të detyrës.

Ndërkohë policia po vazhdon hetimet për zbulimin e personave dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes./CityNews

Lajmet e fundit nga