LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtypi i ditës, 16 gusht 2017

16 Gusht 2017, 05:36, Aktualitet CNA

Këta janë titujt kryesorë të gazetave për ditën e sotme, e mërkurë, 16 gusht 2017.

Gazeta Shekulli hapet me titullin ?Të ardhurat, rimbursohen 7600 persona? më tej do të lexoni ?Pse shqiptarët çojnë fëmijët na azil dhe rreziku i trafikimit?.

Ndërsa në gazetën Koha Jonë do të lexoni ? ONM: Nuk justifikon pasurinë? Burg për gjyqtarët dhe prokurorët?, më poshtë vazhdon me titullin ?Kryemadhi: Shqipëria në ushëkryq. LSI, luftë frontale çdo padrejtësie?.

Në gazetën Kosova Sot do të lexoni si titull kryesor ?Korrupsioni dhe krimi me lejet e ndërtimit dyfishuan votat e VV-së?, më tej do të lexoni ?Milionat e shpronësimeve, nën hijen e krimit?./CityNews

Lajmet e fundit nga