LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Qytetarët "masakrojnë" keq Ramën/Të kem afër të rraf! Shiko si na katandise!

16 Gusht 2017, 06:36, Aktualitet CNA

Kryeministri Edi Rama ka uruar dhe sot “mirëmëngjes” për të gjithë qytetarët shqiptarë.

Rama ka zgjedhur një dokumentar të veçantë belg, që pasqyron pamje të rralla të Shqipërisë së viteve ’60 për të uruar ditën e sotme.

Por, “shpërthimi” i qytetarëve ka qenë i menjëhershëm, ku si çdo ditë i kërkojnë kryeministrit të bëjë diçka për vendin dhe të lërë të kaluarën.

“MIRËMËNGJES ? dhe ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje të rralla të Shqipërisë së viteve ’60, sjellë përmes një dokumentari të veçantë belg ?”, shkruan Rama./CityNews

Lajmet e fundit nga