LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shalqiri hënë/E kripura merr shije të hidhur dhe ...!

23 Mars 2017, 19:06, Kuriozitete CNA

SHALQIU HENE!

Shkencërisht njihet si asidus. Ky frut rritet në disa zona të Japonisë dhe është i njohur për ngjyrën e tij vibrante blu.

Dredhia e këtij fruti festash është se ai mund të ndërroje shije pasi ta keni ngrënë atë.

Gjithçka e tharte merr shije te ëmbël, gjithçka e kripur merr shije te hidhur, dhe ujit i jep një shije të fortë portokalli!/CityNews

Lajmet e fundit nga