LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

6 cilësi të personave që kanë lindur në muajin mars

12 Mars 2017, 21:40, Kuriozitete CNA

Të lindurit në muajin mars kanë disa tipare unike që i dallojnë nga personat e lindur në muajt e tjerë.

Personat e lindur në këtë muaj janë të dashur, energjikë dhe të guximshëm. Kuptojeni disa cilësi tjera të tyre.

 

Lajmet e fundit nga