LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kjo metodë i fryn buzët për pak minuta në mënyrë natyrale

15 Mars 2017, 21:52, Kuriozitete CNA

Ka disa përbërës shumë të thjeshtë dhe në të njëjtën kohë ekonomikë, që do t?ju ndihmojnë të keni buzë voluminoze dhe të shëndetshme. Mbani shënim këtë recetë të thjeshtë bukurie dhe veçanërisht të dobishme.

Ju duhet vetëm: 1 lugë kafeje spec i kuq, 1 lugë kafeje kripë, 1 lugë kafeje vaj ulliri

Përgatitja: Përziejeni kripën me specin e kuq dhe më vonë hidhni vaj ulliri duke e përzier derisa të krijohet një masë e qullët por edhe pak e forte.

Masazhoni buzët për pak minuta dhe bëhuni gati për të dalë. Këtë herë ndryshe.

Lajmet e fundit nga