LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Me mbi 190 milionë shikime në Tik-Tok/ Zbuloni parfumin që po “çmend” të gjitha vajzat

20 Maj 2023, 21:55, Trending CNA

Me mbi 190 milionë shikime në Tik-Tok/ Zbuloni parfumin që po

Parfumi është gjithmonë një element kyç në përcaktimin e një personaliteti. Kjo është arsyeja pse të gjithë jemi në kërkim të parfumit tonë karakteristik, atë që do të na personifikojë. 

Por nëse në një parfumëri do të gjeni qindra aroma të  ndryshme të parfumeve, ato që vërtet bien në sy, dhe lënë gjurmë, janë të rralla.

Një nga këta të paktët është aroma e re e Ariana Grande, Mod Vanilla, e cila është përhapur me një shpejtësi marramendëse në rrjet duke marrë 190 milionë shikime në një video të publikuar në TikTok.

Tashmë Mod Vanilla është bërë një domosdoshmëri për shumë persona të cilët adhurojnë parfumet dhe të ardhurit një erë e mrekullueshme./CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga