LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pantallonat si fund/ Modelet më “trendy” dhe si t'i kombinoni ato

13 Maj 2023, 19:59, Trending CNA

Pantallonat si fund/ Modelet më “trendy” dhe si t'i 
Pantallonat në formë fundi janë modeli që ka shoqëruar gruan gjatë gjithë shekullit të njëzetë, gjatë emancipimin të saj.

Për herë të parë janë veshur për kalërim kur nuk lejoheshin pantallonat sipas kanuneve dhe me kalimin e viteve janë kthyer në një simbol.

Përdorim të gjerë kanë pasur gjatë viteve 1990.
 
Moda duket se ka rikthyer këtë simbol dhe e ka risjellë si një domosdoshmëri për ta pasur në garderobën tuaj.
 
Më poshtë gjeni disa modele ndër më të pëlyerat nga yjet botërore.

Pantallonat si fund/ Modelet më “trendy” dhe si t'iPantallonat si fund/ Modelet më “trendy” dhe si t'iPantallonat si fund/ Modelet më “trendy” dhe si t'i

Lajmet e fundit nga