LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Njihuni me modelin e fiksuar pas çantave të vajzave/ Fotoja e tij e fundit po i “çmend” të gjithë

6 Prill 2023, 08:10, Trending CNA
Njihuni me modelin e fiksuar pas çantave të vajzave/ Fotoja e tij e
Foto ilustruese

Modeli australian, Jacob Elordi, është i fiksuar pas çantave për vajzat. Së fundi është fotografuar teksa mban në duart e tij  një çantë të makrës "Bottega Veneta Andiamo", e cila vjen nga koleksioni për vajzat.

Ylli zakonisht mban çanta lëkure që kundërshtojnë normat gjinore. Edhe në të kaluarën, Elordi ka bërë dalje të panumërta publike duke mbajtur çanta të vogla trendi për vajza nga koleksione të ndryshme si "Fendi", "Burberry" dhe "Bottega Veneta".

Por pse aktori i pëlqen kaq shumë këto çanta?

Ndoshta lidhet me pasionin e tij për fotografinë. Ai zotëron një numër të madh kamerash, të cilat mund të kërkojnë një çantë të madhe për t'i mbajtur. Apo ndoshta është vetëm një çështje e modës?

Në shfaqjet e modës për meshkuj të vjeshtës dimër 2023, marka të tilla si "Hermès", "Gucci", "Loewe" dhe "Stefan Cooke" prezantuan çanta të vogla lëkure elegante për meshkuj./ CNA.al

Njihuni me modelin e fiksuar pas çantave të vajzave/ Fotoja e tij e

Njihuni me modelin e fiksuar pas çantave të vajzave/ Fotoja e tij e

Njihuni me modelin e fiksuar pas çantave të vajzave/ Fotoja e tij e

Njihuni me modelin e fiksuar pas çantave të vajzave/ Fotoja e tij e

 

Lajmet e fundit nga