LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Për ju që nuk hiqni dorë nga xhinset/ Këto janë modelet më trendi këtë verë

4 Prill 2023, 17:37, Trending CNA

Për ju që nuk hiqni dorë nga xhinset/ Këto janë modelet

Këtë verë, të gjithë janë fiksuar me xhinset e gjera të cilat e bëjnë çdo look të duket casual dhe shumë i këndshëm.

Nëse jeni në dilemë si t’i kombinoni, më poshtë keni disa ide:

Për ju që nuk hiqni dorë nga xhinset/ Këto janë modelet

Me një bluzë të bardhë
Ndihen aq komode sa duken.

Për ju që nuk hiqni dorë nga xhinset/ Këto janë modelet 

Xhinset e zeza
Frymëzuar nga vitet ’90, këto xhinse janë perfekte për një të shkuar në një koncert.

Për ju që nuk hiqni dorë nga xhinset/ Këto janë modelet 

Xhinset be një bluzë të ngushtë
Zgjidhni një bluzë pastel, kombinojeni me xhinset që kanë këtë gërshetimin në bel, vishni sandalet më të rehatshme dhe ja ku jeni gati për një date.

Për ju që nuk hiqni dorë nga xhinset/ Këto janë modelet 

Xhinset e verdha
Për momentin, ju jeni ylli më rrëzëllitës.

Për ju që nuk hiqni dorë nga xhinset/ Këto janë modelet

Me xhaketë dhe crop top
Një xhaketë me ngjyrë vibrante, sandale elegante dhe crop top i bardhë përbëjnë veshjen perfekte./CNA

Lajmet e fundit nga