LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Si të krijoni veshje të shumta me të njëjtat xhinse/ 6 këshilla nga "Vogue"

27 Prill 2023, 15:50, Trending CNA

Si të krijoni veshje të shumta me të njëjtat xhinse/ 6

Të gjithë kemi një palë xhinse, të cilat i kemi përzemër dhe na bëjnë të ndihemi komodë.

Edhe pse dollapi ynë mund të jetë i mbushur plot me modele të ndryshme xhinsesh, ne do të dëshironim që të vishnim çdo ditë ato me të cilat ndihemi komodë.

Kështu ju mund të gjeni mënyra të ndryshme për t’i kombinuar xhinset tuaja të preferuara.

Më poshtë do të gjeni disa këshilla nga "Vogue":

Xhinse + këmishë saten + mushka

Si të krijoni veshje të shumta me të njëjtat xhinse/ 6

 

Xhinse + top tank + xhaketë sportive për meshkuj

Si të krijoni veshje të shumta me të njëjtat xhinse/ 6

 

Xhinse + xhaketë tweed + të sheshta

Si të krijoni veshje të shumta me të njëjtat xhinse/ 6

 

Xhinse + pallto trench + çizme teksan

Si të krijoni veshje të shumta me të njëjtat xhinse/ 6

Xhinse + këmishë për meshkuj + sandale të sheshta

Si të krijoni veshje të shumta me të njëjtat xhinse/ 6

 

Xhinse + xhaketë bomber + atlete

 

Si të krijoni veshje të shumta me të njëjtat xhinse/ 6

 

 

 

Lajmet e fundit nga