LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Për vajzat e fiksuara pas xhinseve të gjëra/ 7 ide se si mund t’i kombinoni

19 Prill 2023, 18:37, Trending CNA

Për vajzat e fiksuara pas xhinseve të gjëra/ 7 ide se si mund
Xhinset e gjëra janë një domosdoshmëri që duhet të mos mungojë në garderobën tuaj këtë pranverë.
Rikthimi i xhinseve të gjëra në modë ka bërë që xhinset e ngushta pas trupit të përdoren rrallë nga vajzat.

Por, duhet të pranojmë që shumica prej vajzave hasin vështirësi në kombinimin e modele të ndryshme të xhinseve të ngushta, ndaj më poshtë do të gjeni disa ide të mira se si të dukeni bukur dhe me stil.

1.T-shirt + xhinse me një ngjyrë të papritur

Për vajzat e fiksuara pas xhinseve të gjëra/ 7 ide se si mund

2.Me një xhaketë oversize, në një look total të gjerë

Për vajzat e fiksuara pas xhinseve të gjëra/ 7 ide se si mund

3.Xhinse të gjera dhe të sheshta

Për vajzat e fiksuara pas xhinseve të gjëra/ 7 ide se si mund

4.Xhinse të gjera me xhaketë sportive dhe dekolte

Për vajzat e fiksuara pas xhinseve të gjëra/ 7 ide se si mund

5.Denim total me larje të lehtë

Për vajzat e fiksuara pas xhinseve të gjëra/ 7 ide se si mund

6.Xhinse të gjera + rrip

Për vajzat e fiksuara pas xhinseve të gjëra/ 7 ide se si mund


7.Xhinse të gjera blu të kombinuara me të zeza

Për vajzat e fiksuara pas xhinseve të gjëra/ 7 ide se si mund
 

 

Lajmet e fundit nga