LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Vendos goli i Grudës, mbyllet pjesa e parë në Teuta-Vllaznia

28 Nëntor 2023, 16:49, Sport CNA
VIDEO/ Vendos goli i Grudës, mbyllet pjesa e parë në

Është mbyllur pjesa e parë në sfidën mes Teutës dhe Vllaznisë, e vlefshme për javën e 14-të në Superiore.

Pas 45 minutave të para, shkodranët kryesojnë 0-1, falë një goli të shënuar nga Ildi Gruda.

Sulmuesi u tregu i saktë, duke mos gabuar përballë portierit, pas një asisti të marrë nga Çoba.

 

Pritet një pjesë e dytë e luftuar, kur shkodranët do të kërkojnë të ruajnë avantazhin, ndërsa durrsakët duan golin e barazimit.

Lajmet e fundit nga