LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Moment vendimtar në Champions, vëmendja te grupi i "ferrit"

28 Nëntor 2023, 14:12, Sport CNA

Moment vendimtar në Champions, vëmendja te grupi i "ferrit"

Mbrëmjen e sotme rikthehen emocionet e Champions League, teksa në program janë përballje mjaft interesante dhe që premtojnë spektakël. Në fushë do të zbresin ekipet “big” si Barcelona, Manchester City, PSG, Dortmund, Lazio dhe Atletico Madrid.

Fillimisht do të jetë radha e Lazio-s dhe Celtic. Italianët luajnë në shtëpi me ekipin e Elseid Hysaj që kërkon vetëm fitoren për të vazhduar rrugëtimin në këtë kompeticion. Paralelisht do të luajë edhe Arbnor Muja. Antwerp luan në transfertë ndaj Shakhtar Donetsk.

Në orën 21:00 do të luhen 6 takimet e tjera. Spikat dueli mes Milan dhe Dortmund që do të luhet në “San Siro”. Gjithashtu një sy do të jetë edhe të takimi mes PSG-së dhe Neëcastle dhe Manchester City – Leipzig.

Moment vendimtar në Champions, vëmendja te grupi i "ferrit"

Lajmet e fundit nga