LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Erzeni e mbyll në avantazh pjesën e parë ndaj Tiranës

27 Nëntor 2023, 14:22, Sport CNA

Është mbyllur pjesa e parë në sfidën mes Erzenit dhe Tiranës, e vlefshme për javën e 14-të në Superiore.

Pas 45 minutave të para, shijakasit kryesojnë 1-0. Një gol i shënuar në minutën e 36-të, nga Redon Mihana, i dha avantazhin skuadrës së Deliallisit.  

Tirana do të kërkojë reagimin në pjesën e dytë dhe shpresojnë në përmbysjen e rezultatit, pasi edhe në të parën kishin disa raste shënimi.

 

Lajmet e fundit nga