LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Publikohet video e sherrit, çfarë ndodhi në Tirana-Vllaznia

26 Nëntor 2023, 23:11, Sport CNA

Publikohet video e sherrit, çfarë ndodhi në Tirana-Vllaznia

Ngjarjet e ndodhura mes Tiranës dhe Vllaznisë së femravë në kompleksin “Skënder Halili”, janë të turpshme. Kjo sepse pritej një ditë e vërtetë feste në futboll, nga dy klubet që ndajnë vendin e parë pas fitoreve të marra.

Kujtojmë se ndeshja u ndërpre në minutën e 22’ ditën e shtunë(25 nëntor). Në vazhdim pritet të bëhen të ditura dhe vendimet nga Komisioni i Disiplinës.

Klubet e Tiranës dhe Vllaznisë kanë reaguar pas asaj që ndodhi, teksa më poshtë mund të shihni dhe videon e sherrit të madh.

 

Lajmet e fundit nga