LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rikthehet Kupa e Shqipërisë, sot luhet edhe sfida e prapambetur e Superiores

3 Prill 2024, 08:52, Sport CNA
Rikthehet Kupa e Shqipërisë, sot luhet edhe sfida e prapambetur e

Katër ekipe do të luajnë sot dy gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë.

Kukësi do të sfidohet me Tiranën, ndërsa Egnatia do të përballet me Vllazninë, ku do të luftojnë për 2 biletat e finales së madhe.

Të dyja ndeshjet do të luhen në të njëjtën orë. Në orën 15:00 do të luhet paralelisht në Kukës dhe Rrogozhinë.

Gjithashtu sot do të luhet edhe sfida e prapambetur në Superiore, mes Dinamos dhe Teutës, në orën 18:00, në stadiumin "Air Albania".

Lajmet e fundit nga