LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Gëzuar 7 marsin/ Ministrja Kushi, mesazh për mësuesit

7 Mars 2023, 08:36, Sociale CNA

Video-Gëzuar 7 marsin/ Ministrja Kushi, mesazh për mësuesit

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi, ka uruar mësuesit në këtë 7 Mars.

Në mesazhin e postuar në rrjete sociale, Kushi shpreh mirënjohjen për mësuesit.

“Gëzuar 7 Marsin dhe mirënjohje për ju të dashur mësues! Ju me misionin tuaj edukoni fëmijët tanë, mbillni ëndrra dhe i frymëzoni ata çdo ditë! Kjo video u realizua me kontributin e veçantë të nxënësve nga Instituti i Nxënësve që Nuk Shikojnë, Instituti i Nxënësve që Nuk Dëgjojnë, Shkolla Artistike “Jan Kukuzeli” Durrës, Shkolla e Baletit dhe Gjimnazi “Qemal Stafa” Tiranë”, shkruan ministrja Kushi./CNA.al

Lajmet e fundit nga