LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

11 lëkundje tërmeti regjistrohen në 24 orë/ Nuk ka vend për panik

1 Mars 2023, 09:48, Sociale CNA

11 lëkundje tërmeti regjistrohen në 24 orë/ Nuk ka vend

Përgjatë 24 orëve të fundit, 11 lëkundje tërmeti janë regjistruar në vendin tonë.

Sipas të dhënave të IGJEUM, lëkundja më e lartë ka qenë në mangnitudën 4.1 me epiqendër në Shezë, Elbasan dhe ajo më e ulët me magnitudë 2 me epiqendër në Vlorë.

Lëkundjet janë ndier edhe në Konispol, Koplik dhe Gjirokastër.

Nga këto lëkundje nuk ka të lënduar apo dëme materiale, pra nuk ka vend për panik./CNA.al

11 lëkundje tërmeti regjistrohen në 24 orë/ Nuk ka vend

Lajmet e fundit nga