LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Trafik i rënduar në rrugën e "Elbasanit"

27 Shkurt 2023, 14:16, Sociale CNA

Foto-Trafik i rënduar në rrugën e "Elbasanit"

Radhë të gjata dhe trafik i rënduar.

Kjo është situata mesditën e sotme në rrugën e "Elbasanit" në Tiranë.

Foto-Trafik i rënduar në rrugën e "Elbasanit"

Ky segment rrugor është një nga pikat kyçe në kryeqytet, pasi automjetet që nisen në drejtim të jugut apo edhe anasjelltas, e kanë si pikë hyrje dhe dalje./CNA.al

Lajmet e fundit nga