LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video emocionuese/ Studenti shqiptar fiton medaljen e artë në Kanada

25 Qershor 2022, 16:29, Sociale CNA
Video emocionuese/ Studenti shqiptar fiton medaljen e artë në Kanada
Grejdi Meta

Grejdi Meta ka bërë krenarë shumëkënd, duke fituar medalje ari në Kanada.

Ai ka arritur rezultate absolute në Shkollën e Menaxhimit ‘Ted Rogers’, duke rrëmbyer vendin e parë për fakultetin e tij.

Të nominuarit duhet të kishin demonstruar një zhvillim të jashtëzakonshëm brenda universitetit, me aftesitë e tyre akademike.

Grei është diplomuar në shkencat e ekonomisë dhe menaxhim biznesi, ndërsa pamjet e mëposhtme tregojnë edhe disa momente nga dhënia e çmimit./E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga